İster Webde İster Cepte Online Ön Muhasebe ve E-Fatura/E-Arşiv

Kullanıcı Dostu Tasarımıyla Tüm Ön Muhasebe İşlemlerinizi Saniyeler İçerisinde Gerçekleştirebilir, Geçmiş Kayıtlarınıza Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz.

İnternet Erişiminizin Olduğu Her Yerden Hızlı ve Kolayca Faturalarınızı Kaydedip, Müşteri/Tedarikçilerinizle Olan Tahsilat/Ödeme İşlemlerini Takip Edebilirsiniz.

35 Senedir Sektöründe Kalite ve Güvencenin Adresi Logo Yazılım’ın Online Ön Muhasebe Programı Olan Logo İşbaşı’nı Güvenli Bir Şekilde Kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz: https://isbasi.com/

İskontolu Almak için İzlenmesi Gerekilen Yol

Aylardan Firma Bilgilerine Geçiş

 

  • İŞBAŞI Programına kayıt olduktan sonra ücretsiz şekilde 14 gün deneyebilirsiniz programı. Akabinde ana menünüzde Ayarlar sekmesinde 'Firma Bilgilerim'e tıklayın.

Abonelik Bilgileri

  • Açılan 'Firma Bilgileri' ekranında 'Abonelik Bilgilerime' tıklayın.

Paket Tercihi

  • Açılan 'Abonelik Bilgilerime' ekranında Paketinizi seçin. Aylık ve Yıllık seçenekler bulunmakla beraber Yıllık paketler halihazırda birazdan nasıl kazanacağınızı göstereceğimiz iskonto haricinde %36 indirimlidir. 

    Not: Görseldeki tutarlar Yıllık paketlere örnektir.

İş Ortağı Kodu

  • Açılan 'Ödeme' ekranında 'İŞ ORTAĞI KODU'  kısmına '101807' yazıp hesap derseniz ( görsel hali hazırda bi kod girdiğimiz için kaldır yazan butonun olduğu yerde) anında tutarınıza %10 ek iskonto tanımlanacaktır. Görselde de örneğini sağ üst köşeden görebilirsiniz.

  İşte yükselen işletmenize ivme kazandıracak ve takip/raporlamanızı üst seviyeye çıkartacak LOGO İŞBAŞI uygulamasını ek iskontolu almak bu kadar kolay. Hazırsanız, hadi geleceğe beraber adım atalım!

Herhangi bir sorunuz olduğunda 7/24 telefonlarımızdan bizlere ulaşabilir, sizlerle tanışmayı bekleyen destek hattındaki arkadaşlarımıza sorularınızı sorabilir, içtenlikle vereceğimiz cevaplarımıza ulaşabilirsiniz. 

İletişim Bilgileri

Abaküs Bilişim Ticaret ve Limited ŞTİ.

Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi A Blok No:540 Okmeydanı/Şişli/İSTANBUL

GSM : +90 530 462 06 55

Mail  : rifatgunduz@abakusbilisim.com

 

  • LinkedIn - Beyaz Çember
  • LinkedIn - Beyaz Çember 2